Borusan Araç İhale

Türkiye’nin lider ikinci el araç açık artırma platformu


Türkiye’nin ilk çok markalı yeniden pazarlama şirketi olarak, kuruluşu 2001 yılında 2. el oto alım satım internet hizmetleri sunan Otomax’a dayanan Borusan Araç İhale, yetkin insan kaynakları ve güçlü bir alım – satım ağı ile ikinci el araç sektöründe ihale hizmetleri sunan, bu pazarın gelişip kurumsallaşmasına katkıda bulunan bir şirkettir.

Borusan Araç İhale faaliyetlerini geliştirir ve büyürken, Türkiye’de 2. el araç pazarının da gelişmesine ve kurumsallaşmasına büyük katkı yapmaktadır. Yenilikçi teknolojileri kullanarak hizmet yelpazesini sürekli geliştirmektedir.

Borusan Araç İhale her hafta Gebze’deki tesisinde, düzenli fiziki açık artırmalar gerçekleştiriyor. Müşteriler Simulcast ile gerçekleştirilen fiziki açık artırmalara Türkiye’nin her yerinden internet aracılığıyla katılma ve bu açık artırmalara fiziki olarak katılan alıcı müşterilerle eş zamanlı teklif verebilme imkanı buluyor. Fiziki açık artırmanın yanısıra Türkiye’nin her yerinden 7/24 araç alıp satabilme imkanı sunan Online açık artırma platformu “7/24 İhale” bulunuyor. Açık artırmaların yanısıra ikinci el araçların ekspertizi ile birlikte otomatik fiyatlandırılmasını sağlayan fiyatlama sistemi “7/24 Fiyat” ile hizmet veriyor. Borusan Araç İhale, Özel Artırma Sistemi ile ikinci el motorlu araçlar için ekspertiz, fiyatlandırma, araçların özel artırma seanslarına katılımı için lojistik destek, devir işlemleri, alıcı satıcı arasındaki alım satım işlemleri için ödeme ve transfer hizmeti veriyor.

Borusan Araç İhale’nin 2.300 kurumsal tedarikçi ve sisteme kayıtlı 7.800 alıcı üyesi bulunuyor. Şirket, Özel Artırma Sistemi sayesinde yılda 25.000 adet ikinci el araç satışı gerçekleştiriyor.

Borusan Araç İhale’nin düzenlediği açık artırmalarda sadece üye galeri ve yetkili satıcılar araç alabilirken herkes araç satabiliyor. Artırmaya katılan araçlar ağırlıklı olarak filo sahibi şirketler, kiralama şirketleri, finans kuruluşları, sigorta şirketleri, üye galeriler, yetkili satıcılar ve tüketicilerden sağlanıyor.

Borusan Araç İhale hizmetleri marka kısıtlaması uygulamıyor. Özel artırmada satılan araçlar Borusan Araç İhale güvencesi ile sunuluyor. Borusan Araç İhale her marka ve her kategoriden otomobil üreticilerinin, bayilerin katılımına açık olduğu gibi, her markaya eşit mesafede duran bağımsız yaklaşımıyla da sektörde fark yaratmaya devam edecek.

Yönetim
Genel Müdür : Sinan Barutçuoğlu
Kuruluş Tarih : 2000
Adres : Mimar Sinan Mah. Güney Yanyol Cad. No:32 41410 – Gebze / Kocaeli
Telefon : (+90) 262 242 26 00
Faks : (+90) 262 242 26 05
İletişim : Elif Kanmaz
E-Posta : ekanmaz@borusan.com
Sosyal
Twitter
Instagram
Haberdar Ol
Borusan'ın son gelişmeleri ve haberleri almak için aşağıdaki formu doldurunuz.
Borusan’dan e-posta almayı onaylıyorum.
Borusan Holding Logo Borusan Holding Logo
Copyright © 2015 | Bilgi Toplumu Hizmetleri
Copyright © 2015 Borusan Holding FooterLine Bilgi Toplumu Hizmetleri