Borusan Makina ve
Güç Sistemleri

Hizmet ettiği tüm iş segmentlerinde, müşterilerinin başarısına rakiplerinden daha çok katkıda bulunarak, lider olmak vizyonuyla çalışan Borusan Makina ve Güç Sistemleri, geniş ürün portföyü ile iş ortaklarının ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak yüksek müşteri bağlılığı ve sürdürülebilir karlılık sağlamak misyonu ile hareket ediyor.

Borusan Grubu’nun distribütörlük şirketlerinden Borusan Makina ve Güç Sistemleri, 1994 yılından bu yana iş ortağı Caterpillar ile faaliyetlerini Türkiye'nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Uzak Doğu Rusya'da tek temsilcisi olarak sürdürüyor.Borusan Makina ve Güç Sistemleri, ayrıca Metso, Genie, Mantsinen, CDE, SEM, Exxon Mobil, Challenger, MaK ve Olympian markalarının da distribütörlüğünü üstleniyor.

Borusan Makina ve Güç Sistemleri satış ve satış sonrası destek hizmetleri, müşterilere verimli ve tasarruflu kullanım olanağı sağlanması için yeni Cat iş makinası kiralama hizmeti, sertifikalı ikinci el iş makinası konseptiyle Türkiye’de benzeri olmayan garantili ikinci el hizmeti, acil durum jeneratörler, deniz sevk ve yardımcı (jeneratör) dizel motorları, ikinci el jeneratör ünitesi ve kiralama hizmetleri, tüm segmentler için finansman çözümleri sunulması gibi pek çok alanda müşterilerine hizmet veriyor.

SITECH Eurasia ile inşaat sektörünün hizmetine her marka iş makinasıyla birlikte kullanılabilen makina sevk ve kontrol sistemleriyle hizmet veriyor.

Geniş Ürün Yelpazesi, Çok Çeşitli Hizmet Alanları

Borusan Makina ve Güç Sistemleri geniş ürün yelpazesi ile çok farklı sektörlere hizmet veriyor. Genel ve ağır inşaat, madencilik ve endüstriyel, tekstil, çelik, kimya, ilaç, seramik, ağaç sanayii, otomotiv, plastik, gıda ve enerji sektörleri başlıca yer aldığı hizmet alanları olmakla birlikte özellikle denizcilik sektöründe; ana ve yardımcı makina ve sistemleri ile römorkör, mega yat, kargo gemileri, deniz otobüsü ve ticari yolcu taşıma amaçlı tekne inşa edenlere hizmet sunuluyor.

Benim Filom

Benim Filom küçük iş makineleri segmentinde makine satın alma ve kiralamanın alternatifi olarak ortaya çıkmış, paylaşıma dayalı ve makine kullanımına odaklı inovatif bir hizmettir.

Benim Filom, makine satın alma maliyetinden çok daha düşük oranda bir ön ödeme yaparak üyesi olan müşterilerine, üç farklı CAT makine tipi ve operatörlerin olduğu makine parklarından dilediği makineyi operatörlü veya operatörsüz olarak talep ederek sadece kullanımı kadar ödeme yapma olanağı sunuyor.

Benim Filom küçük iş makineleri piyasasında makinelerinin atıl durumdaki maliyetine de katlanmak durumunda olan müşterilerin, sermayelerini makine almak yerine büyümeye ayırmalarını sağlıyor. Makine kullanım yoğunluğuna göre farklı üyelik seçeneği sayesinde müşteriler makine gücüne çok daha az bir maliyetle ulaşabildiği gibi, operatör istihdamı, bakım, sigorta gibi sabit maliyetlerden kurtuluyor. Benim Filom ayrıca bağlantıda olduğu müteahhit müşterilerinden gelen işleri üyelerine yönlendirerek de, üyelerinin kazancını artırıyor.

Yönetim
Özgür Günaydın
İcra Kurulu Başkanı
Fuat Murat
Türkiye Genel Müdürü Ve İcra Kurulu Üyesi
İrem Erdoğan
İnsan Kaynakları Gelişim Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi
Aslan Hiçsolmaz
Mali İşler Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi
Harun Akçınar
Güç Sistemleri Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi
Bülent Atar
Uluslararası İşlerden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi
Genel Müdür : Özgür Günaydın
Kuruluş Tarih : 1994
Adres : Meclisi Mebusan Cad. No: 35-37 34427 Salıpazarı / İstanbul
Telefon : (+90) 212 393 55 00 - 444 1 228
Faks : (+90) 212 293 59 35
İletişim : Reyhan Özder
E-Posta : rozder@borusan.com
Sosyal
Twitter
Instagram
Haberdar Ol
Borusan'ın son gelişmeleri ve haberleri almak için aşağıdaki formu doldurunuz.
Borusan’dan e-posta almayı onaylıyorum.
Borusan Holding Logo Borusan Holding Logo
Copyright © 2015 | Bilgi Toplumu Hizmetleri
Copyright © 2015 Borusan Holding FooterLine Bilgi Toplumu Hizmetleri